Serwis

Oferujemy program ‘Turn Key’ mający na celu oszczędność Twojego czasu oraz kosztów przejazdów pomiędzy zakupem samochodu a odbiorem samochodu z firmy zabudowującej. Współpracując z wieloma dealerami samochodowymi, proponujemy możliwość odbioru zamówionego przez Ciebie samochodu już z dokonaną zabudową u Twojego dealera! Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje nowe auto nie musi się tyle razy przemieszczać.
Kolejnym rozwiązaniem w naszej firmie, o którym warto pamiętać to program ‘Key to Key’. Podczas wymiany samochodu, możesz nam zlecić przełożenie zabudowy ze starego do nowego samochodu, ponieważ oferowane przez nas zabudowy służą wiele lat, a modułowość systemu pozwala na dowolne jego rozbudowanie w każdej chwili. Jest to prawdziwy klucz do oszczędności i pewności dobrze zainwestowanych pieniędzy!
Również ważnym elementem współpracy z naszą firmą jest możliwość zlecenia wykonania zabudowy w dogodnym dla Państwa czasie. Rozumiemy potrzebę użytkowania auta serwisowego, dlatego jest możliwość zlecenia montażu w czasie wolnym od pracy jak w weekendy oraz godziny wieczorne. Dojazd do Państwa firmy nie będzie stanowić dla nas problemu.