Bagażniki dachowe

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zakupu oraz montażu bagażników dachowych do aut dostawczych firmy Prime Design.

Różnorodność oferty pozwala na łatwy i bezpieczny przewóz drabin, ładunków oraz akcesorii nawet na dachu najwyższego samochodu dostawczego. Są to bagażniki aluminiowe, więc ich waga nie powoduje zbytniego obciążenia samochodu, a ich nowoczesny opływowy kształt minimalizuje zużycie paliwa w porównaniu do tradycyjnych metalowych bagażników. Przy tym wszystkim dopuszczalne obciążenie bagażnika AluRack Construction wynosi nawet 300kg.

W ofercie są bagażniki niemal do wszystkich modeli samochodów, wykonujemy również montaże w nietypowych samochodach. Miejsce montażu nie powoduje ingerencji w konstrukcje samochodu ponieważ wykorzystujemy fabryczne punkty montażowe co nie powoduje wpływu na gwarancje auta. Bagażniki Prime Design spełniają normy bezpieczeństwa TUV. Jesteśmy ich oficjalnym dystrybutorem na terenie zachodniopomorskim. Montaż wykonujemy w hali montażowej w Świnoujściu, u dealerów samochodowych na terenie Szczecina oraz Koszalina jak i bezpośrednio na miejscu u klienta na terenie woj. Zachodniopomorskiego.

Możecie się Państwo zapoznać z ofertą zamieszczoną w pliku pdf poniżej lub bezpośrednio zadać wszelkie pytania pod nr telefonu 692 772 622.

Prime Design AluRack PDF

Prime Design Ergorack PDF